ISSN 2307-9878 (Print)
ISSN 2518-1181 (Online)
DOI 10.33146/2307-9878

Облік і фінанси - фаховий (категорія Б) рецензований науково-виробничий журнал відкритого доступу. Індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах.

 Заснований у 2004 році Федерацією аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України. До 2013 року видавався під назвою Облік і фінанси АПК. 
Основна мета журналу - формування наукового забезпечення для вчених та дослідників шляхом публікації високоякісних досліджень з бухгалтерського обліку, фінансів та інших економічних наук.

Журнал нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Новини
 • Ведуться роботи по оновленню сайту

  Шановні відвідувачі! На даний час здійснюються заходи по оновленню сайту, тому деяка інформація може відображатися некоректно. У випадку виникнення будь-яких питань з приводу подачі статей та вимог до їх оформлення - звяжіться з редактором (по е-mail).
  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 • Актуальна інформація

  Шановні читачі та автори! 

  Незважаючи на складні обставини війни редакція продовжує працювати та вже опублікувала перший номер журналу за 2022 рік. Крім того, редакційна колегія журналу доповнилася новими іноземними членами - доктор Тарек Чеббі (Оман) та доктор Дейманте Тересіне (Литва). Дякуємо іноземним авторам, які підтримали журнал своїми статтями. Це дозволило нам опублікувати номер вчасно.

  На даний час приймаємо статті для публікації в наступних номерах журналу за 2022 рік!

 • Інформація про набір статей

  Шановні автори, набір статей для публікації у журналі Облік і фінанси № 2(96) 2022 (червень) завершено. 

  Перед надсиланням матеріалу до редакції, будь ласка, обов'язково ознайомтеся з вимогами до оформлення рукопису, алгоритмом формування References та перегляньте зразок статті!

  Нагадуємо, що список використаних джерел повинен бути оформлений згідно ДСТУ 8302:2015, а також паралельно транслітерований і оформлений в стилі APA (American Psychological Association Style). Список джерел має містити роботи дослідників, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science. На титульній сторінці статті зазначається JEL код. Обсяг анотації українською та англійською мовами повинен бути не менше 1800 друкованих знаків (включаючи пробіли).

  Коротка інструкція та приклади бібліографічного опису джерел за вимогами ДСТУ 8302:2015.

  Інформуємо, що рівень відхилення статей у 2021 році склав 19% (у 2020 - 20%, 2019 - 18%, 2018 - 12%). Головними причинами є: наявність у статті плагіату, відсутність новизни - науково-практичних результатів; невідповідність  дослідження тематиці журналу.

 • Цитування журналу

  Шановні читачі та автори! Задля забезпечення коректного міжнародного цитування, з 2021 року ми використовуємо транслітеровану назву журналу - Oblìk ì fìnansi, яка визнана Міжнародним центром ISSN.

  У зв'язку з наявністю в світі декількох журналів з аналогічною назвою, просимо не використовувати для міжнародного цитування (у References) англомовний варіант назви журналу - Accounting and Finance.

 • Журнал припинив співпрацю з Research Bible та РІНЦ

  1 травня 2021 року журнал Облік і фінанси припинив співпрацю з інформаційною базою Research Bible, а 1 січня 2022 року - з Російським індексом наукового цитування (РІНЦ). 

  Надалі редакція не здійснюватиме передачі метаданих статей та інших даних (повні тексти, URLs) в ці бібліографічні бази. Всі статті, що були опубліковані раніше у журналі Облік і фінанси та внесені до Research Bible та РІНЦ, залишатимуться в цих базах у вільному доступі на ліцензійних умовах, що визначені попередніми договорами.

Архів новин